Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


  Forumi: Temat: Mesazhe: Mesazhi i fundit:
Kombi
Kombi sot   (Moderuar nga: Olsi Baze)
Diskutime lidhur me çështjet e ditës në trojet Shqiptare, Republikë të Shqipërisë, Republikë të Kosovës, ne trojet shqiptare në Maqedoni, në Mal të Zi, në Serbi, në Greqi.
913 5418
5-3-2015 nė 07:24
nga huangchen0102@outlo
 
Diaspora sot  
Diskutime lidhur me çështjet e ditës në Diasporë
110 452
24-1-2014 nė 07:20
nga huangchen0102@outlo
 
Si vjen Bashkimi ynë?   (Moderuar nga: Tali)
Sa janë kombe përmbi dhè Me BASHKIMIN në dritë kanë dalë! Ka qit dreqi pushkë ndër nè. Mos me u bà dy vetë n‘nji fjalë! - At Gjergj Fishta -
36 313
2-12-2010 nė 16:51
nga Anton Ashta
 
Si mund te ulet ndikimi Grek ne RSH  
Te ndalojme ndikimin Grek ne RSH.Te ndihmojme qe Shqiperia te mos behet koloni Greke!
71 848
11-10-2013 nė 10:29
nga Aviby
 
Historia e Shqipërisë  
Historia e Kombit Shqiptar dhe domosdoshmėria e hartimit tė njė Historie tė plotė e tė vėrtetė...
281 801
4-1-2014 nė 07:19
nga huangchen0102@outlo
 
Ekonomia  
Diskutime pėr ekonominė shqiptare dhe atė botėrore. Krahasime dhe statistika.
138 1082
4-1-2014 nė 08:01
nga huangchen0102@outlo
 
Nënshkrimet e Peticionit per Njohjen  
Këtu të mbledhim nënshkrimet e Peticionit për Njohjen e Pavarësisë së Kosovës
6 48
7-2-2009 nė 12:58
nga Anton Ashta
 
Për pavarësinë e Kosovës  
Çështja themelore Kombëtare që mbas një lufte mbi 100 vjecare u zgjidh
114 828
10-10-2013 nė 09:45
nga bryan8
 = Mesazhet e rinj nė kėtė forum qė nga hera e fundit
= Asnjė mesazh i ri qė nga hera e fundit

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0490110 sekonda, 10 pyetje