Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


  Forumi: Temat: Mesazhe: Mesazhi i fundit:
Shoqeria dhe Kultura
Arsimi dhe Shkenca  
Tema diskutimi mbi Arsimin ne trojet Shqiptare,shkollat dhe Universitetet tona...
76 269
2-11-2013 nė 10:34
nga smile258
 
Çështje shoqërore  
Diskutime për çështje shoqërore që shqetësojnë gjithë shoqërinë
107 660
23-9-2013 nė 10:44
nga cindindy
 
Gjuha Shqipe  
Pra, shqyptarë çdo fès qi t'jini, Gegë e toskë, malci e qyteta, Gjuhën t'uej kurr mos ta lini, Mos ta lini sa t'jetë jeta...! -At Gjergj Fishta-
24 111
2-11-2013 nė 10:38
nga smile258
 
Arti,Kultura dhe Letërsia  
Te rejat nga bota e Artit ,Kulturës dhe Letërsisë. " Art domethënë e vërtetë artistike, dhe e vërtetë artistike domethënë simplicitet ... Arti s’njeh kondita, shkollat kondiciononjëse vdesin "vetvetiu"...! - Lasgush Poradeci -
72 269
30-12-2010 nė 09:46
nga predrinking07
 
Ku je? Ku jam? Ndihmoni njëri-tjetrin  
Komunikoni me njëri-tjetrin në Kuvendin eDSH. Kërkoni ndihmën e të tjerëve nëse e ndjeni të nevojshme, ndihmoni të tjerët me sa mundeni.
27 82
7-10-2013 nė 08:36
nga fern
 
Humor  
14 36
14-1-2006 nė 10:54
nga burimuji
 = Mesazhet e rinj nė kėtė forum qė nga hera e fundit
= Asnjė mesazh i ri qė nga hera e fundit

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0380869 sekonda, 10 pyetje