Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i Agim Doēi
Emri i pėrdoruesit: Agim Doēi  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 2/28/03 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 2 (0.01% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 25-8-2003 nė 11:30

Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Lokalizimi:
Ditėlindja: Maj 9, 1948
Biografi: Jam diplomuar në vitin 1971 si inxnhinier elektrik me notën 10 në Diplomë. rrjesh nga një familje shqiptare me nanë, babë e gjysh e ktaragjysh. Baba katolik, nana myslimane (të dy ishkomunistë). Kam patur gjatë diktaturës 15 vetë në burgje politike, 4 xhaxhallarë, 8 djem axhaxh dhe 3 djem hallash!
vetë nuk kam qenë kurrë anëtar partije! Jam idhtar i së djathtës dhe i qendrës së djathtë! Njihem si i tillë edhe në opinionin publik! Kam punuar në sektorë të vështirë të jetës si montime industriale, uzina kimike, përpunim druri etj. Hoby im ka qenë letërsia e poezia ku jam shquar sidomos në poezinë e kangës duke u bërë një ndër autorët më të sukseshëm të kangës. Shokun ma të ngushtë ma kanë vrarë komunistat AZEM HAJDARIN!
Boll, koha do vërtetojë pastaj edhe pasurimin e biografisë!
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0217650 sekonda, 10 pyetje