Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i Irfan
Emri i pėrdoruesit: Irfan  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 1/21/03 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 3 (0.01% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 21-8-2003 nė 17:58

E-Maili: presheva2001@hotmail.com
Faqja Web: http://---------
Aim: ---------
ICQ: ---------
Yahoo: ---------
MSN: ---------
Lokalizimi: -----------
Ditėlindja: Janar 22, 1985
Biografi: Jam nx.,dhe jam shqipetare
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0273409 sekonda, 10 pyetje