Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i LLemadeo
Emri i pėrdoruesit: LLemadeo  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 2/23/04 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 19 (0.09% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 13-4-2004 nė 09:12

E-Maili: aldamoro@web.de
Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Lokalizimi:
Ditėlindja: Prill 13, 1958
Biografi: Qytetar i botes, i thjeshte, njerzor, pa grada...
Si profesion jam Piktor-Fotograf, ndersa te dhene nga Zoti gezoj talentin Poet-kengatar i se vertetes.
Jam Antiservil, antikomunist, anti cdo diktature, antimafjes,anti cdo gjeje te keqe qe mashtron e shtyp njerzimin, anti armve dhe luftrave.
Qendroj ne krahun e njerzve te thjeshte qe duan lirine, punen dhe mardheniet e mira me njeri tjetrin.
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0228260 sekonda, 10 pyetje