Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i Lekė Rezniqi
Emri i pėrdoruesit: Lekė Rezniqi  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 1/31/03 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 26 (0.12% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 7-3-2009 nė 15:08

Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Lokalizimi:
Ditėlindja: Qershor 8, 1985
Biografi: Kam dy moto
"Kurrë mos thuaj kurrë" dhe
"Mos harroni historia është duke na shikuar".
Jetoj në Prishtinën e bukur.
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0288799 sekonda, 10 pyetje