Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i Mithat Gashi
Emri i pėrdoruesit: Mithat Gashi  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 11/11/02 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 2 (0.01% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 22-2-2004 nė 16:50

E-Maili: mg558@columbia.edu
Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Lokalizimi:
Ditėlindja: Prill 23, 70
Biografi: Lindun: Krahinen LUME
Banoj: New York, SHBA
Shkollimi: Shkenca Politike,
Pace Univ. + (1994) Maredhanjet Nderkomtare, Columbia University (2002).

Punoj: Keshilltar Arsimor, politik, assistant professor ne Lehman College dhe administrator i shkolles Christopher Columbus High School.
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0228500 sekonda, 10 pyetje