Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i Ndue Ukaj
Emri i pėrdoruesit: Ndue Ukaj  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 10/12/05 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 1 (0% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 24-10-2005 nė 18:54

Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN: ndue_ukaj@hotmail.com
Lokalizimi: Prishtine, Suedi
Ditėlindja: Shtator 2, 1977
Biografi: Fakulteti Filologjik, dega e Letersise dhe gjuhes shqipe. Studimet pasuniversitare. Kritik letrar. Publicist. Autor i nje studimi nga fusha e letersise.
Aktivitete politike ne strukturat e Partise Shqiptare Demokirsitiane te Kosoves
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0228159 sekonda, 10 pyetje