Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i Pali
Emri i pėrdoruesit: Pali  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 12/22/06 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 3 (0.01% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 19-12-2013 nė 12:17

E-Maili: Malopali@msn.com
Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN: Malopali@msn.com
Lokalizimi: Zvicër
Ditėlindja: Prill 11, 1954
Biografi: Musa Pali i lindur në fshatin Millë komuna e Ulqinit Mali i Zi. Shkolla e lartë Pedagogjike Gjuhë dhe letërsi shqipe.
Shumë vite përvojë pune në arsim Sidomos në Zvicër. Jetoj në Vevey të Zvicrës prej viti 1979. Punë me komunitetin shiptarë: Kam udhëhequr Shoqata, parti politike shqiptare. Kryesisht jam marrur me çështjen e mësimit plotësues ku edhe sot punoj në Vevey Claren dhe Villeneuve të Zvicrës. Jam deputet në kuvendin komunal të Veveyt prej vitit 2004.
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0287571 sekonda, 10 pyetje