Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i SHPETIM MYFTARAJ
Emri i pėrdoruesit: SHPETIM MYFTARAJ  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 11/1/03 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 2 (0.01% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 27-3-2004 nė 14:55

E-Maili: SHPETIMMYFTARAJ@YAHOO.IT
Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Lokalizimi:
Ditėlindja: Shtator 12, 1967
Biografi: Aaktuailsht punoj ne bashkine Elbasan si specialist i sherbimeve publike.Jam i martuar dhe kam nje djale. Vazhdoj studimet e larta me korespondence viti i trete per "Administrim biznesi". Kam qene i zgjedhur si sekretar i Keshillit Kombetar te partise Levizja Legalitetit deri ne kongresin e fundit te saj.
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0212920 sekonda, 10 pyetje