Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i beqari002
Emri i pėrdoruesit: beqari002  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 9/22/02 (0.01 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 35 (0.16% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 8-2-2004 nė 12:35

Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Lokalizimi:
Ditėlindja:
Biografi: Jetoj dhe studjoj ne perendim.
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0215170 sekonda, 10 pyetje