Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i eduard marashi
Emri i pėrdoruesit: eduard marashi  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 7/31/04 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 21 (0.1% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 30-8-2004 nė 18:35

Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Lokalizimi: usa spanje gjermani
Ditėlindja: Tetor 7, 1973
Biografi: lind ne shkoder banues ne evrope dhe usa. nga profesioni instrumentist
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0232389 sekonda, 10 pyetje