Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i enver loku
Emri i pėrdoruesit: enver loku  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 12/2/02 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 3 (0.01% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 5-8-2004 nė 11:03

E-Maili: enverljoik1@skolekom.dk
Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Lokalizimi:
Ditėlindja:
Biografi: Jam tetovar, kamgte kryer shkollen e larte danishtes dhe historise, punoj si arsimtare ne Kopenhage, kam ligjeruar Hans Hækerupin, gusht 2003 vazhdoj studimet postdiplomike ne Histori
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0213902 sekonda, 10 pyetje