Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i ermal
Emri i pėrdoruesit: ermal  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 1/3/07 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 2 (0.01% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 7-1-2007 nė 18:26

E-Maili: polumbari@yahoo.com
Faqja Web: http://www.mendime.faqe.com
Aim: 45678
ICQ: 12345
Yahoo: polumbari@yahoo.com
MSN: lovely_boy_tr@hotmail.com
Lokalizimi: Durres
Ditėlindja: Maj 6, 1988
Biografi: Jam Student ne universitetin U.F.O per Ekonomik ne Tirane.Me pelqen muzika House,R&B etj. Hobi eshte Futbolli, si dhe volejbolli. Kohen e lire e kaloj me shoqerine duke pire kafe.
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0276461 sekonda, 10 pyetje