Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i kole arapi
Emri i pėrdoruesit: kole arapi  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 11/25/04 (0.04 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 177 (0.83% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 18-9-2008 nė 22:35

E-Maili: kolearapi@yahoo.com
Faqja Web: http://www.texasgop.org
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Lokalizimi: Dallas-Rome
Ditėlindja: Prill 7, 1973
Biografi: Lind ne Dyrrachium
Largu nga Shqipnia 1991
Sot jetoj ne Usa dhe ne Itali
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0259571 sekonda, 10 pyetje