Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i legalisti70
Emri i pėrdoruesit: legalisti70  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 1/6/04 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 1 (0% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 6-1-2004 nė 23:56

E-Maili: piloti70@yahoo.com
Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Lokalizimi: Tirane
Ditėlindja: Mars 3, 1970
Biografi: Kam kryer studimet per gjuhe e letersi shqipe ne Tirane me 1996. Jam anetar i Partise Levizja e Legalitetit qe ne vitin 1992, kur eshte aprovuar nga Ministria e Drejtesise. Jam nje nder ithtaret e rikthimit te Mbretnise ne Shqiperi dhe nje nder perkrahesit me te flakte te kauzes mbretnore.
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0227580 sekonda, 10 pyetje