Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i maxi
Emri i pėrdoruesit: maxi  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 10/28/03 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 2 (0.01% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 7-12-2003 nė 21:01

E-Maili: mazlam_saliu@hotmail.com
Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN:
Lokalizimi:
Ditėlindja: Nëntor 23, 1985
Biografi: kam lindur ne fshatin cajle te gostivarit shkollen fillore dhe te mesme i kreve ne gostivar,kurse studimet jam duke i vazhduar ne tetove ne UEJL
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0212920 sekonda, 10 pyetje