Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i nikė palkola
Emri i pėrdoruesit: nikė palkola  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 8/22/02 (0.03 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 146 (0.69% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Moderator
Aktiv pėr herė tė fundit: 20-4-2006 nė 19:46

Faqja Web: http://-
Aim: -
ICQ: -
Yahoo: -
MSN: -
Lokalizimi: U S A
Ditėlindja: Shtator 26, 1946
Biografi: Jam nga rrethi i Ulqinit. Ish mësues, ish politikan, ish ateist.
Jam nacionalist, kërkues shpirtnor dhe nxënës i mistikëve etj.
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0277970 sekonda, 10 pyetje