Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i parsifal
Emri i pėrdoruesit: parsifal  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 1/12/03 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 1 (0% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 27-1-2003 nė 18:36

Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo: benra66@yahoo.com
MSN:
Lokalizimi: roma, italia
Ditėlindja: Shtator 20, 1966
Biografi: Kam lindur ne Tirane nga familje tiranesish te vjeter. Kam ndreprere studimet e larta ne vitin 91 per shkak te trazirave dhe prej 11 vjetesh ndodhem ne Rome. Punoj ne nje qender Komerciale.
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 1.4027908 sekonda, 10 pyetje