Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i robertc
Emri i pėrdoruesit: robertc  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 4/14/05 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 1 (0% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 26-4-2005 nė 15:12

E-Maili: perfectbos@yahoo.com
Faqja Web: http://nemam
Aim: podgorica
ICQ: nemam
Yahoo:
MSN:
Lokalizimi:
Ditėlindja: Dhjetor 30, 1976
Biografi: juriste i diplomuare jetoje ne afersi te tuziz
i punsuare ne podgorice si kshilltare i larte per ceshtje juridike dhe perfaqsime te entit republikan per punsim
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0214050 sekonda, 10 pyetje