Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Profili i vlonjatja
Emri i pėrdoruesit: vlonjatja  (Dėrgo U2U)  (Shto tek Grupi)
Regjistruar: 11/22/03 (0 mesazhe pėr ditė)
Mesazhe: 5 (0.02% e tė gjithė mesazheve.)
Statusi i anėtarit & fotos:
Member
Aktiv pėr herė tė fundit: 27-2-2004 nė 20:01

E-Maili: r_hodaj29@msn.com
Faqja Web:
Aim:
ICQ:
Yahoo:
MSN: www.msn.com
Lokalizimi:
Ditėlindja: Nëntor 5, 1977
Biografi: Jam nga Vlora. Pasi mbarova shkollen e mesme, fillova universitetin ne USA, Kam marre Diplomen ne Marredhenie Nderkombetare dhe Frengjisht. Flas pese gjuhe te huaja. Tani jetoj ne New York
Humori aktual:

Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij pėrdoruesi
Mundėsi Administrimi: Editoni konton e pėrdoruesit
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0282571 sekonda, 10 pyetje