Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Kėrko
Selami, Ky "Meteor" qe Shuhet Shpejt 27-7-2004 nė 05:27
Humoristike 19-6-2004 nė 08:25
Rreziku Islamist 6-2-2004 nė 22:26
Rreziku Islamist 6-2-2004 nė 09:12
PD 30-1-2004 nė 21:30
Libri " Betrayed" i Lord Bethell 30-1-2004 nė 06:17
PD 30-1-2004 nė 06:13
Janar '04 15-1-2004 nė 08:01
Gjenerali i zene rob 13-1-2004 nė 08:08
Sigurimi dhe e djathta shqiptare 13-12-2003 nė 10:13
Krijimi i nje te djathte te vertete? 2-12-2003 nė 07:44
[20 tjera]
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0675280 sekonda, 9 pyetje