Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Kėrko
E padegjuar dhe e pabesueshme!!!!! 29-5-2008 nė 15:49
Kritike ndaj qeverise Berisha 28-5-2008 nė 17:34
Spiune ZHDUKUNI 28-5-2008 nė 17:29
Sigurimi dhe e djathta shqiptare 28-5-2008 nė 16:17
Spiune ZHDUKUNI 15-5-2008 nė 20:28
Cfare LESH eshte KESH? 15-5-2008 nė 20:20
Kritike ndaj qeverise Berisha 11-5-2008 nė 03:41
Cfare LESH eshte KESH? 11-5-2008 nė 03:30
Kritike ndaj qeverise Berisha 9-5-2008 nė 01:43
Cfare LESH eshte KESH? 2-5-2008 nė 00:04
Shqiperia sot... 2-5-2008 nė 00:01
Spiune ZHDUKUNI 1-5-2008 nė 23:56
MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA 29-10-2006 nė 03:37
TE GJITHE DESHIROJNE NDRYSHIMIN......! 7-5-2006 nė 20:41
Ku humbi Ashta????????????? 27-4-2006 nė 22:20
Ku humbi Ashta????????????? 25-4-2006 nė 05:44
Kritike ndaj qeverise Berisha 16-2-2006 nė 21:58
Nderroi jete Presidenti i Kosoves 23-1-2006 nė 02:46
EKSPANSIONI GREK NĖ SHQIPĖRI 23-1-2006 nė 02:43
TE VERTETAT QE RIVRASIN SHPRESEN PER NDRYSHIMIN REAL.... 23-1-2006 nė 02:05
[20 tjera]
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0313010 sekonda, 9 pyetje