Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Kėrko
TE GJITHE DESHIROJNE NDRYSHIMIN......! 29-5-2008 nė 17:08
Sigurimi dhe e djathta shqiptare 28-5-2008 nė 16:39
Sigurimi dhe e djathta shqiptare 25-5-2008 nė 21:48
Kritike ndaj qeverise Berisha 20-5-2008 nė 03:41
A duhet sot nje alternative e djathte pervec PD 7-4-2008 nė 18:39
Fatmir Mediu 23-3-2008 nė 01:17
Sistemi zgjedhor ne RSH 16-3-2008 nė 01:50
Vrasja, hetohet pafundesisht! 16-3-2008 nė 01:47
Sigurimi dhe e djathta shqiptare 16-3-2008 nė 01:45
Riciklimi dhe Grahmat e Fundit Komunist 29-10-2006 nė 03:40
Ku humbi Ashta????????????? 27-4-2006 nė 22:17
Ku humbi Ashta????????????? 25-4-2006 nė 15:21
Ku humbi Ashta????????????? 25-4-2006 nė 05:53
Ku humbi Ashta????????????? 23-4-2006 nė 20:47
Ku humbi Ashta????????????? 23-4-2006 nė 20:43
Ku humbi Ashta????????????? 23-4-2006 nė 20:40
Ku humbi Ashta????????????? 23-4-2006 nė 16:13
Ku humbi Ashta????????????? 21-4-2006 nė 16:26
Qeveria Shqiptare - Seksere per Boten Islamike 11-3-2006 nė 02:15
MJAFT! 7-3-2006 nė 00:19
[20 tjera]
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0304260 sekonda, 9 pyetje