Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Kėrko
Kush pengon pavaresine e Kosoves? 16-6-2006 nė 23:07
Abuzime Diabolike me Shkodren 23-5-2006 nė 06:51
Ku humbi Ashta????????????? 28-4-2006 nė 05:19
Ku humbi Ashta????????????? 25-4-2006 nė 04:58
Fantazma e Komunizmit ... 23-4-2006 nė 03:22
Ku humbi Ashta????????????? 23-4-2006 nė 03:10
Riciklimi dhe Grahmat e Fundit Komunist 22-4-2006 nė 13:14
Kosova Lindore (ose Serbia e Jugut) 15-4-2006 nė 02:46
Abuzime Diabolike me Shkodren 15-4-2006 nė 02:34
Debati i Madh Ekonomik i Shek. XX 8-4-2006 nė 04:25
Ēėshtja e Pronės 4-4-2006 nė 11:24
Jo Shtetesise Funksionale 3-4-2006 nė 02:45
Abuzime Diabolike me Shkodren 2-4-2006 nė 01:52
Hermeneutika 30-3-2006 nė 11:34
Ne Mungese te Historianeve 29-3-2006 nė 18:48
Mencuri Politike prej Ronald Reagan 29-3-2006 nė 12:43
Serbia: Midis Kosoves e BE-se 21-3-2006 nė 04:04
Serbet nuk flene 21-3-2006 nė 04:01
Presidenti Cek, V. Klaus, per BE-ne 18-3-2006 nė 18:26
Pse duhet tė ikin Nano e Berisha ? 11-3-2006 nė 14:04
[20 tjera]
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0697529 sekonda, 9 pyetje