Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Kėrko
Pse anetaret e eDSH-se perdorin pseudonime? 26-2-2003 nė 20:41
AT NIKOLLĖ MARKU, SIMBOL I FETARIT DHE I SHQIPTARIT TĖ PAPĖRKULUR DERI NĖ FLIJIM 26-2-2003 nė 08:57
Gjėma e komunizmit nė Shqipėri 26-2-2003 nė 06:25
Firmosin 40 deputetė: Kosova, e pavarur 25-2-2003 nė 23:39
Shqiperia sot... 25-2-2003 nė 23:28
ShQIPTARET NE BOTE;migrimet,zbulimet dhe te ariturat e tyre. 25-2-2003 nė 22:55
MJEKSI: Botrore dhe popullore vendese. 25-2-2003 nė 22:50
Ēeshtja IRAK 25-2-2003 nė 22:34
Sugjerime nga une 24-2-2003 nė 20:18
KUSH ĖSHTĖ KUNDĖR AMERIKĖS ĖSHTĖ KUNDĖR ZOTIT 24-2-2003 nė 19:55
Shteti duhet udhėhequr nga filozofėt 24-2-2003 nė 18:52
KUSH ĖSHTĖ KUNDĖR AMERIKĖS ĖSHTĖ KUNDĖR ZOTIT 23-2-2003 nė 21:18
SHQIPTARĖVE NĖ MAL TĖ ZI U SHTOHEN *POLITIKANĖT* PĖR TĖ MOS U ZGJIDHUR PROBLEMET 23-2-2003 nė 20:25
Gezuar 20 Shkurtin 23-2-2003 nė 00:15
KUSH ĖSHTĖ KUNDĖR AMERIKĖS ĖSHTĖ KUNDĖR ZOTIT 22-2-2003 nė 22:50
KUSH ĖSHTĖ KUNDĖR AMERIKĖS ĖSHTĖ KUNDĖR ZOTIT 22-2-2003 nė 09:35
[20 tjera]
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0825050 sekonda, 9 pyetje