Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Kėrko
Statusi i Kosoves 5-8-2005 nė 19:51
Lzhk-ja e djathta dhe Shqiperia 14-7-2005 nė 04:11
Pse duhet tė ikin Nano e Berisha ? 28-6-2005 nė 04:16
PD 4-5-2005 nė 00:49
Lėvizja pėr Zhvillim Kombėtar 5-4-2005 nė 04:43
Kadare 3-4-2005 nė 07:26
Pse duhet tė ikin Nano e Berisha ? 3-4-2005 nė 07:00
Shqiptaret e Malit te Zi Sot 28-7-2004 nė 04:03
S.O.S. Ikonografia 19-4-2004 nė 05:10
KĖNGA E NJĖ NĖNE SHQIPTARE - Sipas Bertold BREHT-it 30-11-2003 nė 20:56
DY POEZI NGA NĖNA TEREZE 8-10-2003 nė 05:27
Sali Berisha, kryetari i PD 29-7-2003 nė 07:13
REPART I RREZIKSHĖM NĖ TRUPAT MBROJTĖSE TĖ KOSOVĖS 25-7-2003 nė 07:10
Si do te ndihmojme ne Spartak Ngjelėn ? 24-7-2003 nė 06:14
Si do te ndihmojme ne Spartak Ngjelėn ? 23-7-2003 nė 08:56
19 Tetor 2003 - Lumtunimi i Nane Terezes 17-7-2003 nė 06:45
BIZANTINIZMA = ORIENTALIZMA /sipas dr. Krist MALOKIT/ 28-6-2003 nė 01:59
PS NJEH 300 MIJE GREKE TE SHQIPERISE 28-6-2003 nė 01:17
PS NJEH 300 MIJE GREKE TE SHQIPERISE 15-6-2003 nė 02:20
Nėnshkrimet e Peticionit per Njohjen 15-6-2003 nė 01:54
[20 tjera]
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0758510 sekonda, 9 pyetje