Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Posto pėrgjigjen
Kush mund tė postojė? Tė gjithė pėrdoruesit mund tė postojnė tema tė reja dhe tė gjithė pėrdoruesit mund tė pėrgjigjen.
Emri i pėrdoruesit:  Ke nevojė tė regjistrohesh?
Fjalėkalimi:  Fjalėkalim i harruar?
Subjekti: (e mundshme)
Ikona:
Mėnyra e formatimit:
Normal
I avancuar
Ndihmė

Pėrdor tekst me shkronja tė zeza Pėrdor tekst kursiv Pėrdor tekst tė nėnvizuar Pėrdor tekst tė centruar Pėrdor lidhje kibernetike Pėrdor lidhje kibernetike e-maili Pėrdor njė imazh Pėrdor tekst me kode tė formatuar Pėrdor tekst nė thonjėza
Mesazhi:
HTML ėshtė Pasiv
Nėnqeshjet janė Aktiv
Kodi BB ėshtė Aktiv
Kodi [img] ėshtė Aktiv

Deaktivizo nėnqeshjet?
Pėrdor nėnshkrim?
Ndalo kodin BB?
Merr lajmėrim me e-mail pėr pėrgjigjet e reja?
Bashkangjitje:


Konsideratė e temės
Anton Ashta

Postuar mė 6-6-2005 nė 12:24

Ish presidenti W.J.Clinton, i SHBA-s tregon se gjate diteve te terrorit serb ne Kosove, i tronditun nga tragjedia qe mbuloi Kosoven dhe popullin kosovar, Papa Gjon Pali II
telefonoi nga Vatikani, pa paralajmerim, e ne oret e para te mengjezit, me nji qortim:
“ Z.President! Duhet te bani dicka per Kosoven; kjo gjendje nuk mund te vazhdoje ma gjate!” Kete ndjenje e cfaqi simbolikisht edhe me audiencen formale qe i akordoi Presidentit te Kosoves se Lire, Ibrahim Rugova, ne Qytetin e Vatikanit.

http://de.geocities.com/samirepishtionline/artikuj/papa.htm


alby

Postuar mė 23-1-2005 nė 15:40

Viza te Papes eshte e shume pritun ne popullin e Kosoves - por s'di a ia lejon shendeti - sidomos tashti para Pavaresise, dtth ne vitin 2005!

alby


burimuji

Postuar mė 18-5-2004 nė 03:34

Ashtu Qofte, Ashtu u Befte, Amin!


Serxhio Bepini

Postuar mė 17-5-2004 nė 19:04

gjate takimit te Presidentit Rugova me Atin e Shenjte Papa Gjon Palin II,Presidenti i Republikes se Kosoves e ftoi Papen qe te inaguronte Katedralen e re Katolike ne Prishtine.
Te lumte Rugova.Ti kaq mund te besh.
Tani i gjithe populli i kosoves duhet qe ti kerkoje Papa Gjon Palit qe sa me shpejt ta vizitoje Kosoven.
Vizita e Tij ne Kosove jo vetem qe eshte historike po edhe konfirmim i Kosoves Republike .
Mbas kesaj vizite nuk ka burre ne kete bote qe te diskutoje rreth statusit te kosoves.


Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0382621 sekonda, 16 pyetje