Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Posto pėrgjigjen
Kush mund tė postojė? Tė gjithė pėrdoruesit mund tė postojnė tema tė reja dhe tė gjithė pėrdoruesit mund tė pėrgjigjen.
Emri i pėrdoruesit:  Ke nevojė tė regjistrohesh?
Fjalėkalimi:  Fjalėkalim i harruar?
Subjekti: (e mundshme)
Ikona:
Mėnyra e formatimit:
Normal
I avancuar
Ndihmė

Pėrdor tekst me shkronja tė zeza Pėrdor tekst kursiv Pėrdor tekst tė nėnvizuar Pėrdor tekst tė centruar Pėrdor lidhje kibernetike Pėrdor lidhje kibernetike e-maili Pėrdor njė imazh Pėrdor tekst me kode tė formatuar Pėrdor tekst nė thonjėza
Mesazhi:
HTML ėshtė Pasiv
Nėnqeshjet janė Aktiv
Kodi BB ėshtė Aktiv
Kodi [img] ėshtė Aktiv

Deaktivizo nėnqeshjet?
Pėrdor nėnshkrim?
Ndalo kodin BB?
Merr lajmėrim me e-mail pėr pėrgjigjet e reja?
Bashkangjitje:


Konsideratė e temės
Anton Ashta

Postuar mė 18-6-2005 nė 09:14

Nga ana ligjore nuk ka pse te kete probleme.

Problemi eshte se keto projekte nuk behen vetem me fjale, por me pune.


PetritKola

Postuar mė 18-6-2005 nė 02:37

Po eshte e mundur nga ana ligjore te perpiqemi te vendosim kontakte. Njohe disa njerez mbase jane te interesuar.


Anton Ashta

Postuar mė 29-3-2005 nė 13:41

ideja:

Me kriju nje rrjet shkollash private ne Greqi, ku femijet shqiptare te mund te mesojne gjuhen, historine, letersine, muziken shqiptare.


Vec deri me sot nuk kam taku asnje shqiptar qe asht i gatshem me e zhvillu kete ide me shume.

Na flasim shume per ndikimin grek, ama kur vjen puna per projekte konkrete heshtim.

Une kam kohe qe kerkoj nje kontakt ne Greqi me nje shqiptar nacionalist, por as kete nuk e kam arritur.


Ky projekt mund te realizohet ne tre menyra mendoj:

1. Investim privat

Te krijojme nje firme private ne Greqi dhe te investojme privatisht

2. Te kontaktohet nje shoqate ekzistuese ne Greqi

dhe te ndihmohet qe te organizoje shkollen shqip

3. Te themelohet nje shoqate e re

Qe ka per qellim themelor:

Te ndihmoje arsimin shqip ne Diaspore dhe vecanerisht ne Greqi


Si mendoni?

Pershendetje,

Anton


Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0255821 sekonda, 16 pyetje