Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Statisikat
Nė Kuvend-eDSH, janė:
21225 mesazhe
2784 tema
33 forume (33 aktivė)
23727 anėtarė

5 temat mė tė shikuara:
A ka vend ne ket forum te "djatht" nji komuniste ?(592104 )
Abdi Baleta(362441 )
Ēėshtja e Pronės(173060 )
GRAMATIKA E KRAHASUAR E GJUHES SHQIPE E NDRE MJEDES (VITI 1900)(157543 )
ky vėnd mund te bėhet nqs:(119763 )


5 temat mė tė pėrgjigjura:
Rreziku Islamist(474 )
Lėvizja pėr Zhvillim Kombėtar(456 )
PD(422 )
Partia Balli Kombetar(420 )
Sali Berisha, kryetari i PD(381 )


5 Temat mė tė fundit:
beauty truly cheap coach handbags( 5-12-2014 08:00)
cheap coach handbags teacher induction( 17-11-2014 09:01)
own confidence coach purses outlet( 29-10-2014 05:33)
coach purses outlet being discredited( 13-10-2014 04:45)
wholesale gucci shoes Buddha temple( 26-9-2014 04:46)


Forumi mė i publikuar ėshtė eDjathta Shqiptare me 6686 mesazhe dhe 343 tema

Mesataret:
0.77 mesazhe pėr anėtar
655.94 mesazhe pėr forum
6.62 pėrgjigje pėr temė
3.65 mesazhe pėr ditė
4.08 anėtarė tė rinj pėr ditė
1.14% tė postuar nga anėtarėt.


Anėtari i ditės ėshtė me No mesazhe
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.2404060 sekonda, 24 pyetje