Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Preview
kalemi

Postuar mė 5-7-2002 nė 10:41 Edit Post Reply With Quote
Preview

Harxhova 1,5 ore te mira per te postuar nje material. para se ta postoj, e bera preview dhe kur u ktheva prapa (shtypa BACK) per te korrigjuar nje gabim ortograik, e gjithe permbajtja e postit ishte zhdukur dhe i gjithe mundi shkoi dem.
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
acokaj

Postuar mė 23-8-2002 nė 15:07 Edit Post Reply With Quote
Forumi ka nje kohe limit, ose serveri juaj...

Kalem,
Na vjen keq per mundin tend, por kjo gje mund te kete ndodhur sepse forumi ka nje time-out, ose serveri juaj ka dicka te tille.

Kujdesu per radhe tjera - shkruaj mesazhin diku me pare, pastaj nxjerre ne forum.

Forumi nuk te lejon gjithashtu, qe per disa sekonda te dergosh dymesazhe njeheresh. Kjo per arsye trafiku.

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 24-8-2002 nė 09:11 Edit Post Reply With Quote
Po me vjen shume inat sepse dhe mua me ka ndodhur kjo gje e keshtu shkrimet e mia i bej ne word tani e tutje.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0920620 sekonda, 27 pyetje