Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Unė pyes ti pėrgjigju!
Tali

Postuar mė 7-12-2002 nė 20:53 Edit Post Reply With Quote
Unė pyes ti pėrgjigju!

Si mund të kuqem te tema private,apo mesazhe private që është këtu poshtë.Më thotë:ju duhet fjalkalimi!!

Kush e ka or këtë fjalkalim?:)

Mirmbetshi

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 9-12-2002 nė 06:26 Edit Post Reply With Quote
A ka mundësi të më tregon ndokush fjalkalimin e bisedimeve private apo jo?

Apo ndoshta është në pyetje ndonjë shoqëri sekrete dhe tjerët nuk kanë të drejtë të kyqen!!!

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 9-12-2002 nė 09:40 Edit Post Reply With Quote
I nderuar,

diskutimet private jane per moderatoret dhe per disa anetare jo anonime te ketij forumi.

Pershendetje,

Anton

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 9-12-2002 nė 19:24 Edit Post Reply With Quote
Faleminderit Anton

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 13-12-2002 nė 21:27 Edit Post Reply With Quote
Temë për sportin?!


Moderatorët është dashur që të vënë një temë edhe për sportin,mendoj se ka njerëz që do të tregonin diç më tepër për sportin shqiptar sidomos,sepse ne ketu në diasporë shume pak e njohim sportin shqiptar në përgjithsi.

Faleminderit

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 14-12-2002 nė 18:22 Edit Post Reply With Quote
Vërjetje serioze!

Kjo faqe është shumë e qëlluar,por simbas mendimit tim ka shumë mangësi.Një duhet që temat të zvoglohen,sepse shumë tema janë hapur që kanë përmbajtjen e njejtë.Pastaj do të ishte mirë që të hapni një galeri të fotografive,sidomos ato historike.

Më duket se megjithate duhet pak t'a përpunoni këtë faqe,nëse ju duhet ndihmë këtu jam.Kam kryer tre kurse të informatikës këtu në Zvicër.

Ju dua dhe përshëndes

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 14-12-2002 nė 18:38 Edit Post Reply With Quote
Chat-Room

Është mirë që të hapet një chat-room,ku e djathta do të takohej dhe të bisedon në mënyrë të hapu.Ka mundësi që të bëhet me fjalkalim edhe chat-room.

Vetëm një propozim ky!

Ju përshëndes

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
blerim vokshi

Postuar mė 6-1-2003 nė 12:07 Edit Post Reply With Quote
NJe pyetje

Qfar eshte lista e preferencave dhe ku gjindet ajo ne ket forum ,nuk po e kuptoj.

Edhe nje ,te kam pyet edhe nje her Anton ne lidhje me temat private a mund te ma qoni fjal kalimin ,nese ka mundsi pasi en nuk jam antar anonim pasi po thu qe eshte per moderatoret dhe per disa antar jo anonim .

Pergjigjeja jote ka qen se do i pyes antaret tjer po tjeter pergjigje nuk kam mar ,pra nese nuk po kerkoj ndonje gje te madhe (sekrete)nga ju ,te pakten nje pergjigje me qo.

Me te mira Bela.

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Eni_P

Postuar mė 8-1-2003 nė 10:02 Edit Post Reply With Quote
per Tali

Peshendetje Tali!

Ku mendoni se mund te na ndihmoni ne mirembajtjen e forumit, mqs shikoj se keni ofruar ndihmen tuaj profesionale.

A mund te merrni persiper mirembajtjen e ndonje forumi, qofte dhe si moderator per ta aktivizuar sa me shume e mire ?

eni.

[Edituar më 8-1-2003 nga Eni_P]

“non solum sibi vivere, sed et aliis proficire”

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 8-1-2003 nė 12:22 Edit Post Reply With Quote
Eni_P

Sdi për se e keni fjalën,por unë për të ndihmuar jam gjithmonë i gatshëm.

Nëse është diç sekrete atëherë më shkruani në U2 që të kuptoj se për çfar moderatori bëni fjalë.Për ndryshe po,po e kisha pranuar me dëshirë të madhe.

Përshëndetje


[Edituar më 8-1-2003 nga Tali]

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 8-1-2003 nė 17:55 Edit Post Reply With Quote
I dashur Bleim,

akoma nuk e kam mendimin e te gjitheve keshtu nuk mund te jap pergjigje.

Tali,

mos perto me shkruaj:

anton@edsh.org

Anton

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 27-3-2003 nė 19:14 Edit Post Reply With Quote
Humbi njė temė!!!

Ku vajti tema:Kush i kupton burrat?

Kërkoj përgjigje.

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 30-3-2003 nė 15:19 Edit Post Reply With Quote
Patjeter,

me siguri ka ndonje ndonje gabim sepse nuk di sepse asnje nga ne nuk e ka fshire me dashje apo ka pasur arsye per te te nderhyre.

Eshte hera e dyte qe na ndodh dicka e tille.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Blerim Vokshi

Postuar mė 30-3-2003 nė 21:21 Edit Post Reply With Quote
Desha te pyes per nje problem ketu.

Pse nuk e tregon oren sakt te postimeve,p.sh en e postova tek tema "drejtuar bashkbiseduesve"nje pergjigje ne ora 10.50 ndersa aty e qet se eshte postuar ne 09,10 pra e qet se eshte postuar me heret,ket e kam vrej edhe me heret po nuk me eshte duk ndonje problem i madh(qe them edhe se nuk esht).

ka ndokush sqarim per ket.

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Urata

Postuar mė 29-4-2003 nė 02:48 Edit Post Reply With Quote
Kush e perpiu temen?

quote:
Postuar në fillim nga Tali
Ku vajti tema:Kush i kupton burrat?

Kërkoj përgjigje.

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 29-4-2003 nė 06:18 Edit Post Reply With Quote
Me siguri nje gabim ka qene, ashtu sic patem humbur disa tema kohe me pare.

Nuk kam asnje shpjegim te sakte.

Ne kemi shpesh veshtiresi me kete forum e asnje nga ne nuk kupton sakte PHP.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
HanaRe

Postuar mė 27-4-2005 nė 21:01 Edit Post Reply With Quote
une pyes e ti pergjigju

dheshta me pyet une nji herê, qetu se spo di ku tebej ketê pyetje ?
pse ketu nuk ka nji rubrik per humor ?
Humori asht i rendesishem , se me humor mund te flitet ndryshe ; me humor :)


View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member This User Has MSN Messenger
Anton Ashta

Postuar mė 28-4-2005 nė 07:11 Edit Post Reply With Quote
Nuk c´ka me te thane.

Mu me duket se na te djathtet shqiptare nuk kena mundesi per humor.

Por ne rast se ke deshire une e krijoj nje nenkuvend humori.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 23-10-2006 nė 09:32 Edit Post Reply With Quote
Çka ndodhi me faqen e edsh-s gjate ketyre muajve nuk kam iden? Ka ndonje qe mund te me spjegon? Faleminderit shumë.
View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 29-10-2006 nė 08:43 Edit Post Reply With Quote
Pershnetje Alistar,

shpresoj qe te jeni te gjithe mire.

As une nuk jam fort i qarte se cfare ndodhi, por ishte nje ngaterrese teknike. Firma ku e patem nuk ekziston apo kaloi tek nje firme tjeter, dicka e tille e shkaktoi problemin.

Shpresoj qe mos te na ndodhe me.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.4790559 sekonda, 45 pyetje