Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Ju Pershendes Te Gjithve
petritdaci

Postuar mė 13-1-2003 nė 12:21 Edit Post Reply With Quote
Ju Pershendes Te Gjithve

Tung ju pershendes te gjithve dhe jam antar i ri.tung nga Petrit Daci...;)
View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member This User Has MSN Messenger
blerim vokshi

Postuar mė 13-1-2003 nė 13:15 Edit Post Reply With Quote
Petrit te fsaleminderit per pershendetjen,te pershendesim dhe ne,po shiqo lart e ke U2U dhe me te mund te dergosh pershendetje per antaret e forumit.
Me te mira Bela.

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Besim Krasniqi

Postuar mė 13-1-2003 nė 14:39 Edit Post Reply With Quote
Pėrshėndetje mirėseardhjeje anėtarit Petrit Daci

I nderuari Petrit Daci
Mirë se erdhët në Forumin e EDSH-së dhe shpresojmë se këtu do ta gjeni veten dhe do të takoni bashkëmendimtarët e juaj.
Çdo vlerësim apo kritikë e argumentuar rreth faqes sonë, rreth mendimeve dhe opinoneve tona dhe të anëtarëve të Forumit (EDSH-së) është e mirëseardhur!


Me nderime kolegiale,
Besim Krasniqi

[Edituar më 13-1-2003 nga Besim Krasniqi]


View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 13-1-2003 nė 17:16 Edit Post Reply With Quote
Mirėsevjen vėlla!

Mire se erdhe në mesin e të djathtëve(!).Ndoshta ka edhe ndonjë të majtë por..nejse.

Shpresojmë shumë që nga ju do të mësojmë,prandaj me padurim presim postimet e juaja në këtë kuvend.

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 14-1-2003 nė 09:13 Edit Post Reply With Quote
Gjithashtu dhe une ju pershendes dhe ju uroj mire se keni ardhe ne kuvendimet tona.

Per cdo veretje apo kritike ju falenderojme.

Anton eDSH

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Eni_P

Postuar mė 14-1-2003 nė 13:41 Edit Post Reply With Quote
Pershendetje dhe miresevini ne Kuvendin e se Djathtes Shqiptare.

“non solum sibi vivere, sed et aliis proficire”

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Blerim Vokshi

Postuar mė 30-1-2003 nė 16:41 Edit Post Reply With Quote
Ju ripershendes

Pas tri ditesh peripecish e mundimesh te ndryshme mezi u riregjistrova,nuk e di se qfar ishte po me mundoj shum keto tri dit.

Ju pershendes te gjithve,e posaqerisht Antonin qe me ndihmoj shum pa pertes.

Me te mira e faleminderit Bela.

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Urata

Postuar mė 12-2-2003 nė 06:12 Edit Post Reply With Quote
Ja kalovsh mire me te djathtit!
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Blerim Vokshi

Postuar mė 17-2-2003 nė 19:29 Edit Post Reply With Quote
Pershendetje te gjithve.

Ja per ni koh jo shum te gjat(po mua mu duk shum gjat)nuk isha ne mesin tuaj pasi isha ne pushim nje jav ne bjeshk te Rugoves se Pejes (pasi atjekam nje vill,apo ti them shqip Tbane)me mori malli per faqen ton.

Pershendes Bashen qe me mundsoj ne spostimin e fotos time,shum faleminderit Ago.

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
KUTA

Postuar mė 19-2-2003 nė 20:01 Edit Post Reply With Quote
KERKOJ FALJE PASI SAPO KAM HY NE KETE FORUM E KAM POSTUAR FAQEN 3 HERE NESE KA MUNDESI QE AJO TE MBETET VETEM NE FAQEN SHOQRORE FALIMINDERIT
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
KUTA

Postuar mė 19-2-2003 nė 20:01 Edit Post Reply With Quote
KERKOJ FALJE PASI SAPO KAM HY NE KETE FORUM E KAM POSTUAR FAQEN 3 HERE NESE KA MUNDESI QE AJO TE MBETET VETEM NE FAQEN SHOQRORE FALIMINDERIT
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Tomori

Postuar mė 20-3-2003 nė 18:48 Edit Post Reply With Quote
E përshëndes të Djathten Demokratike Shqiptare
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 22-3-2003 nė 13:41 Edit Post Reply With Quote
Mirė se erdhe nė mesin tonė i dashur Tomori!

Presim me padurim sugjerimet,propozimet tuaja.

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.3181670 sekonda, 39 pyetje