Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
<<  3    4    5    6  >>
Autori: Subjekti: NĖ MES NESH!
Anton Ashta

Postuar mė 28-4-2004 nė 09:33 Edit Post Reply With Quote
Tjeter marri totale:

"Kjo bën që unë dyshoj se kjo faqe ka për qëllim bashkimimin e të djathtëve. Të djathtët mund të bashkohen por vetëm pa musliman në mesin e saj-kështu thotë kjo faqe. "


Shembujt e mesiperm e hedhin totalisht poshte pohimin e mesiperm.

Alistar, pse, Alistar?

Ne te gjtihe faqen:

http://www.edsh.org/kombi.htm

http://www.edsh.org/bashkimi.htm

http://www.edsh.org/histori.htm

http://www.edsh.org/krimet.htm

http://www.edsh.org/edjathta.htm


http://www.edsh.org/veprimtari.htm

http://www.edsh.org/kush/persekjofaqe.htm


Nuk gjen asnje fakt ku te behet dallim fetar midis te djathteve shqiptar.

Dhe permbi baleten, fondamentalistin islamik tema eshte e hapur e kush deshiron te argumentoje eshte i lire ta beje.

Fakti eshte qe ne kemi perjashtuar disa qe u hoqen si ortodoks: ( lexo Alistar)

http://www.edsh.org/diskutime/viewthread.php?tid=1798

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 28-4-2004 nė 09:35 Edit Post Reply With Quote
Dhe kete lexoje dhe nje here Alistar:

http://www.edsh.org/diskutime/viewthread.php?tid=1797

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 28-4-2004 nė 09:40 Edit Post Reply With Quote
E vetmja teme e mbyllur eshte kjo:

http://www.edsh.org/diskutime/viewthread.php?tid=1769

Pra Alistar :

A ka me qarte se keto shembuj per te hedhur poshte pohimin tend.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Strellc

Postuar mė 28-4-2004 nė 12:56 Edit Post Reply With Quote
Te nderuar Diskutus pershendetje

Une vetem edhe nja po e shtoj per qeshtje fetare.


Shqiptaria e mbi jetoj shukujt e Byzantinit, Romakve, maqedonasve, hunve dhe Gotve, otomanve, slave, dhe ma ne fund dot po behet fjal per te ardhshem do ti mbi jeton edhe shejkujt komuniste, Staliniste e mafjose te udhequr nga papakat e F. Nanosit.

Feja per shqiptaret nuk vjen kurr para nacionalitet apo kombit te vet. Fehja duhet te mbetet ni send privat.
Ne fund te fundit mundem me e perkrah edhe fehn budistet por ky fakt nuk na merr percaktimin te lindur at te shqiptaris.

Te fala Strellci

ps. Ja uroj Presidentit Dr. Ibrahim Rugoves ni jet te gjat e te lumtur.:cool:

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
kole arapi

Postuar mė 22-7-2005 nė 10:38 Edit Post Reply With Quote
Falemners Anton

Laci c'mendim ke per Xhaferr Deven?
Dhe une te tregoj se ca je ti.

k.a.

View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
<<  3    4    5    6  >>
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.1470270 sekonda, 29 pyetje