Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Perse administratori Anton perdor censure
kastriot

Postuar mė 31-1-2003 nė 10:38 Edit Post Reply With Quote
Perse administratori Anton perdor censure

Administratori Anton perdor censuron shkrimet vetem sepse nuk perkojne me "Katolizismin" e tij fanatik. Kete e ben ne menyre te hapur por edhe ne menyre te sofistikuar duke akuzuar te tjeret per sharje, ofendime, etj.
Administrator Anton alis Nardi ose me emra te tjere ne forume te tjera tregon me veprimet e tij mungesen e tolerances dhe difektet e socializimit te tij.
Me te tilla veprime ai kerkon tu mbylli gojen te tjereve dmth "turqve" dhe tu imponoje mendimin e vet te bazuar ne extremizem fetar qe perjashton shumicen e popullsise shqiptare vetem per faktin qe ata nuk jane Katolike.
Ky forum (duke u bazuar tek stafi drejtues Anton)nuk eshte forumi i te djathtes por eshte forumi i extremistave dhe fondmentalistave katolik qe kerkojne me cdo mjet te diskriminojne shumicen e popullit shqiptar vetem per faktin qe ata nuk jane katolike.
KASTRIOT


View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 31-1-2003 nė 10:49 Edit Post Reply With Quote
Ore je lujte menc ti ?

Une ne kete Kuvend kam lejuar qe te jete shkrimi i baletes ku Vatikani konsiderohet armik i Shqiperise.

Nardi eshte Nardi e une jam Anton Ashta.

Leri keto budallalliqe se nuk ka kohe njeri te merret.

Ja kam thene fondamentalisteve islamike me kohe, ja po ta perseris dhe ty:

Po te mendoja se duhen zhdukur myslimanet e feja islame nuk jam nga ata burra qe kam frige ta them hapur kete.
Frige kam vetem Zotin.

Por,

Besimin e konsideroj ceshtje personale dhe kam respekt ndaj cdo feje.As me intereson hic se cfare besimi kane shqiptaret. Akoma nuk jane bere te gjithe budista.

A more vesh Kastriot?

Lexo dhe kete:

Shkrimet qe nxisin percarjen fetare ndaj shqiptareve do zhduken nga kuvendi i te djathteve.

Shko ankohu tek baleta po deshe,

Anton Ashta

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 31-1-2003 nė 16:50 Edit Post Reply With Quote
Kastriot,

nuk kane kohe shqiptaret te merren me kotesira.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0927780 sekonda, 27 pyetje