Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Probleme me Kuvendin
Anton Ashta

Postuar mė 3-2-2003 nė 08:39 Edit Post Reply With Quote
Probleme me Kuvendin

Kam oroblem prap,u futa qe ta editoj profilin tim desha ta e kthej adresen e
emajllit qe kisha me par dhe pasvordin e mesarshem,tashi se qfar u be nuk e
di nuk oi e pranon as te vjetrin as te riun,as te dal nga faqja nuk oi
muj,po mi qwt keto shenime:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in
/home/virtual/site45/fst/var/www/html/diskutime/header.php on line 102

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output
started at /home/virtual/site45/fst/var/www/html/diskutime/header.php:102)
in /home/virtual/site45/fst/var/www/html/diskutime/misc.php on line 56

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output
started at /home/virtual/site45/fst/var/www/html/diskutime/header.php:102)
in /home/virtual/site45/fst/var/www/html/diskutime/misc.php on line 57

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output
started at /home/virtual/site45/fst/var/www/html/diskutime/header.php:102)
in /home/virtual/site45/fst/var/www/html/diskutime/misc.php on line 58
E qe spo i mar vesh se qfar po kerkon,QFAR TE BEJ ME KSHILLONI.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Blerim Vokshi

Postuar mė 22-2-2003 nė 18:57 Edit Post Reply With Quote
Ju lutem pse nuk mund te futem dhe un te Kuvendime te Moderatorve,pse nuk me ipet fjalkalimi.

Dhe nuk po e kuptoj qfar posti apo qfar detyre nenkuptohet me ket Moderator,qfar eshte duhet te nenkuptoj me ket Moderator.

Ju lutem per sqarime pasi nuk po e kuptoj.

Dhe mu pergjigjni permes emajllit tim per fjalkalim.

Pershendetje nga Blerimi.

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton

Postuar mė 15-3-2003 nė 10:12 Edit Post Reply With Quote
Problemet me Kuvendin vazhdojne te ekzistojne.

I lutemi te gjithe anetareve qe kane probleme te me shkruajne:

anton@edsh.org

Fatkeqesisht nuk kemi asnje specialist ne PHP.

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Anton

Postuar mė 15-3-2003 nė 10:13 Edit Post Reply With Quote
prove
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 15-3-2003 nė 10:15 Edit Post Reply With Quote
Une bera disa prova dhe problemet akoma nuk jane eleminuar.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 15-3-2003 nė 10:30 Edit Post Reply With Quote
Mbas disa provave, une gjeta nje rruge per te eliminuar nje problem, por nuk eshte rruge elegante eshte vetem nje trik.

Kur harrohet fjalekalimi duhet te shkohet ne kete adrese:

http://www.edsh.org/diskutime/misc.php?action=lostpw

Te plotesohet formulari dhe fjalekalimi i ri vjen automatikisht.

Por cuditerisht dalin dhe disa shenime ne php e anglisht e nuk mund te futesh ne Kuvend.

Kjo zgjidhet duke fshire te gjitha cookiet nga komputeri i juaj e pastaj me emrin e perdoruesit dhe me fjalekalimin e ri mund te futesh ne Kuvend normalisht.

Se pse ndodh kjo e ku eshte sakte problemi nuk e kam idene, nuk jam specialist ne PHP.

Ju kerkojme falje per keto probleme, asnje nga ne nuk eshte specialist.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.1647000 sekonda, 30 pyetje