Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Te njohim partite e djathta ne Bote
Serxhio Bepini

Postuar mė 4-3-2003 nė 13:50 Edit Post Reply With Quote
Te njohim partite e djathta ne Bote

Nese deshirojme te njohim se cilat jane partite e djathta ne europe dhe bote ,ato mund ti njohin vetem duke haour faqet e tyre ne internet
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Serxhio Bepini

Postuar mė 4-3-2003 nė 14:48 Edit Post Reply With Quote
partia popullore europiane dhe Internacionalia demokristiane

Per te njohur Partite e djathta te Europes dhe te botes mjafton te shkojme tek faqet e tyre ne internet.

http://www.idc-cdi.org/home/default.asp


dhe

http://www.eppe.org/


e menjehere do te na cfaqen emrat e partive simbas shteteve si dhe faqet e tyre ne internet.Aty mund te mesohet gjithshka mbi to.Programin statutin kryetarin drejtuesit e tjere te partive aktivitetin e tyre politik etj.
Te merresh me politike nuk do te thote qe te njohesh veem politiken e vendit tend por edhe ate nderkombetare.
Faqja e djathta ne bote e synon nje gje te tille dhe mjaft antare ne kete faqe kane shprehur opinionet e tyre.Une i falenderoj.Serxhio.

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 11-3-2003 nė 12:47 Edit Post Reply With Quote
Une bera disa ndryshime jo themelore ne mesazhet e mesiperme.

Eshte i lutur secili qe te pasuroje kete permbledhje "lidhjesh"

dhe qe te perktheje ne shqip sa te mundet.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0999589 sekonda, 27 pyetje