Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Drejtuar Bashkebiseduesve
Ago Basha

Postuar mė 30-3-2003 nė 10:04 Edit Post Reply With Quote
Drejtuar Bashkebiseduesve

te nderuar bashkebisedues!
Duke qene se ketu ka nisur nje debat i ashper mes besimeve fetare ju lajmeroj se cdo njeri qe do te mundohet te sjelle ketu sado pak frymen e percarjes fetare do te largohet nga ky forum.
Sic e shikoni qarte ketu diskutohen ide vetem per te Djathen Shqiptare,dhe nese Ju doniqe ketu te zhvillohet nje debat fetar,atehere ju lutem largohuni ketej.
Nese per ju sugjerimi ju duket i pa vlere atehere do shfrytezojme mundesite te tjera qe te mos lejojme percarjen fetare ketu.
E djathta Shqiptare nuk njeh dallime fetare!

View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member This User Has MSN Messenger
Tali

Postuar mė 30-3-2003 nė 16:53 Edit Post Reply With Quote
Ago unė jam pėr!

Pajtohem plotësisht me vërejtjen tënde Ago,dhe kërkoj që menjëherë pa hezituar të fshihen të gjitha ato replika që kanë të bëjnë me inate dhe hidhërime.

Kuvendi ynë ka rregullore,dhe kush nuk i përmbahet asaj hiqet nga kuvendi edhe ai që është anëtarësaur edhe shkresat e tij.

Në vepër menjëherë Ago.

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Blerim Vokshi

Postuar mė 30-3-2003 nė 21:10 Edit Post Reply With Quote
Dhe un pajtona ne ket gje.

Te mos lejohet perqarje fetare,nuk na duhet dhe ky problem,pak kemi te tjera.

Mbrem diku afer 2 i nates u fut ky irineu e ku ne at koh isha dhe un ne linje,e futi nje tekst(besoj e keni lexu),dhe aq me iritoj sa i japa nje pergjigje te rept(ndoshta kam gabuar ne ket,po me nxiti,si duket ky ishte dhe qellimi i tij qe te na fute ne ket loj te tij)per te cilen kerkoj falje nga forumi,se jam nxitu nga postimi i tij qe mi ngriti nervat,dhe humba kontrollin .

Qe mos te ndodhin kesi ekcese,te kontrollohen sa me shpejt qe esht e mundur,dhe ato qe nuk kan te bejn me te djathten te fshihen e ata anetar te debohen.

Nuk na duhen anetar sa per numer,po per ide dhe pune,dhe sidomos nuk na duhen asi qe fusin perqarje ne ket forum.

Pra me shum vemendje nga te gjith ne,anetaret te lajmerojn administraroret kur hasin ne kesi lloj anetaresh(them ne kohen kur ju administratoret nuk jeni ne linje)ndersa administratoret te korigjojn apo feshijn keto lloj postime,apo dhe ti debojn krejt.

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Sokrat Dhima

Postuar mė 31-3-2003 nė 02:38 Edit Post Reply With Quote
Edhe une jam dakord, por kam nje pyetje: Po ne qofte se feja, ose tema me nuanca fetare, ka segmente te tilla politike te cilat influencojne jeten e gjithe shqiptareve, cfare do te beje Kuvendi?
SOkrat

View User's Profile View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.1500671 sekonda, 29 pyetje