Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: NUVUS ORDO SECLORUM
Ulpiana

Postuar mė 11-5-2003 nė 01:00 Edit Post Reply With Quote
NUVUS ORDO SECLORUM

Po vije rregulli i ri Botëror.

Deri tani po përfitojmë nga kjo. Gjatë administratës së Wilsonit u bë Shqipëria, gjat administratës së Klintonit shpëtoj Kosova, më pas u tregua faktori shqiptarë në Luginën e Preshevës, suksese jo të vogla në IRJM etj.

Por ne nuk jemi subjekt i këtij regullimi të ri të Botës. Si gjithmonë mbesim artistët më të mirë! I zbatojmë planet ashtu si nuk bëhet më mirë!

Si të jemi sado pak më të vetëdijshëm dhe të bëhemi akter sado të vogël?

View User's Profile View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0494611 sekonda, 24 pyetje