Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Programet /Statutet
Anton Ashta

Postuar mė 3-6-2003 nė 07:30 Edit Post Reply With Quote
Programet /Statutet

I bejme thirrje te gjite anetareve te partive te djathta shqiptare qe te na dergojne programet dhe statutet e partive te tyre!

Merrni kontak me mua dhe mund ti dergoni dhe me poste.

Ne te djathtet e kemi per detyrim qe te njohim partite tona!

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0495982 sekonda, 25 pyetje