Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Bazė Amerikane nė Shqipėri
Lekė Rezniqi

Postuar mė 11-6-2003 nė 13:12 Edit Post Reply With Quote
Bazė Amerikane nė Shqipėri

Të nderuar miq,

Nga vizita e djeshme Sekretarit Amerikan të Mbrojtjes, SHBA-të kanë dy oferta shqiptare për ngritje të një baze ushtarake amerikane.

Se pse është e mirë një gjë e tillë ju ftoj ta diskutojmë këtu.

Leka nga Prishtina

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Lekė Rezniqi

Postuar mė 11-6-2003 nė 13:16 Edit Post Reply With Quote
Unë mendoj se më kjo htë njëra prej përgjigjeve të shumta se si mund të ulet ndikimi grek në Shqipëri.

Kjo është një lloj goditje Greqisë për të gjith që na ka bërë e vazhdon të na bëjë, okupimin e trojeve tona.
Të mos gëzohen për Bishtin e Pallës dhe aq.

Leka nga Prishtina

View User's Profile View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0931599 sekonda, 25 pyetje