Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
<<  1    2  >>
Autori: Subjekti: Nėnshkrimet e Peticionit per Njohjen
lgjoka

Postuar mė 22-1-2004 nė 06:29 Edit Post Reply With Quote
Ne te vertete iniciativa per pavarsine e Kosoves dhe bashkimi me token Ame Shqiperine eshte nje realitet qe sado vone dhe sado me sakrifice do te behet dhe kjo eshte jo vetem ne doren e politikaneve tane por ne doren e te gjithe shqiptareve..Edhe une Lek Gjoka jam plotesisht dakort qe same shpejt te njihet pavarsia e Kosoves...Po iu dergoj edhe stemen e bashkimit te gjithe tokava shqiptare

lgjoka ka atashuar kėtė imazh:

View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member This User Has MSN Messenger
tani

Postuar mė 28-1-2004 nė 04:31 Edit Post Reply With Quote
Votim

Nenshkruaj me ndergjegje te plote per pavaresine e Kosoves. Mendoj se eshte e vetmja alternative per ekzistencen e nje bashkesie mbareshqiptare te prezantuar me dinjitet ne boten e sotme.

Dritan Kukeli

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Urata

Postuar mė 19-3-2004 nė 22:41 Edit Post Reply With Quote
Edhe une Urata ve nenshkrimin tim per Pavaresin e Kosoves.
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
hajrullah

Postuar mė 13-8-2004 nė 12:49 Edit Post Reply With Quote
kosova gjithmone ka qene ne zemer te shqipetareve e pavarur po e nenshkruaj me gjithe zemer
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Ulpiana

Postuar mė 25-5-2005 nė 10:25 Edit Post Reply With Quote
Edhe unë
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Ademi

Postuar mė 10-2-2007 nė 21:30 Edit Post Reply With Quote
Unë Adem Avdiu e nenshkruj ket peticion per Pavarsin e Kosoves si shtet i pamvarur dhe Sovran ne se ka nevoj dhe do te vdes per K O S O V E N .
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 7-2-2009 nė 11:58 Edit Post Reply With Quote
Shteti i Kosoves po mbush vitin e pare te egzistences se tij. Deri me tani ai eshte njohur nga mjaft vende anetare te OKB dhe pritet qe numri i tyre te shtohet.

Permes ketij peticioni u behet thirrje 57 vendeve te Konferences se Vendeve Islamike qe ta njohin edhe ata Pavaresine e Kosoves.

Per te nenshkruar edhe ju kete peticion lutemi klikoni www.peticioni.info ku mund te lexoni edhe tekstin e plote.

Eshte e rendesishme qe ky peticion te nenshkruhet nga sa me shume njerez, ndaj perilleni kete email tek sa me shume te njohur.

Me respekte
Flamur Arbana

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
<<  1    2  >>
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.1941340 sekonda, 33 pyetje