Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: A ka vend ne ket forum te \"djatht\" nji komuniste ?
Komunistja

Postuar mė 3-10-2003 nė 03:52 Edit Post Reply With Quote
A ka vend ne ket forum te "djatht" nji komuniste ?

ju lutem tegomni se a kam vend ne ket forum pasi qe une jame komuniste.
mundesisht le te pergjigjen edhe antaret e tjer te forumit perpos admin.dhe moder.

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 3-10-2003 nė 07:23 Edit Post Reply With Quote
JO

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Olsi Baze

Postuar mė 3-10-2003 nė 08:29 Edit Post Reply With Quote
Ky eshte sit i djathte e jo i kuq

Gjithesesi doja te di cfare lloji komuniste je ti:mad:


View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
AGRON RUMI

Postuar mė 3-10-2003 nė 19:11 Edit Post Reply With Quote
Mendoj se bija apo biri Enverit ka gabuar adrese,me mire te shkoje tek Ramizi sepse ai di te punoje mire me tipa te tille.
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Pecija

Postuar mė 3-10-2003 nė 23:34 Edit Post Reply With Quote
Po mendoj se te djathtet nuk duhet te jene te smure nga urrejtja. Vecoria e te djathteve
ehte se jane transparent . Mu nga ky shkas kane rene viktime nga planet e mshehta djallzore te komunistave. Une kisha pas deshire te shohe se sa peshon nje komunist
me mendime te"hapura" . Urdheroni zonje
shkrepja.

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Tali

Postuar mė 4-10-2003 nė 18:44 Edit Post Reply With Quote
Komunistët i kemi dëgjuar për 50 e tepër vite me rresht dhe na kanë lënë aty ku jemi,prandaj nuk kemi nevoj për komunistë në këtë kuvend.

Duaje Shqipërinë ashtu siç më do nënën!(Nëna ime)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
Olsi Baze

Postuar mė 4-10-2003 nė 20:47 Edit Post Reply With Quote
Komuniste

Une mendoj nje gje ne lidhje me kete komunisten, jua them te gjitheve se nje femije 18 vjecar nuk e di se c'eshte komunizmi or miq, se ka provuar ne shpine ajo, po lereni se eshte komuniste per mode me duket, se me fjale ......


Nese nese ajo do informacion, ketu ka te djathte, qe lufton per ceshtjen kombetare dhe demokracine, nese eshte nga ato qe kane ne mur foton e dulles (xhaxhit enver komuniste), ta dije se nje pjese e mire e jona e kemi shurritur bustin e tij ne shkurt

P


View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.1944678 sekonda, 31 pyetje