Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
<<  1    2  >>
Autori: Subjekti: A e kupton e djathta te sotmen?
AGRON RUMI

Postuar mė 14-10-2005 nė 22:17 Edit Post Reply With Quote
Dhe serish do te vazhdoje qetesisht te jetoje e lire,edhe pas ardhjes se PD-se ne pushtet.Jane harruar valle krimet e monstres Hoxha......!?
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
AGRON RUMI

Postuar mė 24-1-2006 nė 13:50 Edit Post Reply With Quote
SALI LUSHA FITON NDAJ GAZETES "55"

Sali Lusha fitoi dje procesin gjyqesor ndaj gazetes "55". Ne senancen gjyqesore ku Lusha perfaqesoj nga avokati i tij, trupi gjykues vendosi t'i jape te drejte pales paditese dhe te gjobise ne shumen 200 mije leke gazeten si dhe kerkoi pergenjeshtrimin publik te lajmit te botuar ne te. Lusha paditi prane Gjykates se Tiranes gazeten "55", pasi kjo e fundit botoi lajmin Lusha akuzohej si bashkepunetor me Sherbimin Informativ Kombetar dhe si tradhtar i idealeve te djathta. Vete Sali Lusha i krahasoi akuzat e atehershme te botuara ne kete te perditshme me flete-rrufete e shpallura ndaj tij ne vitin '78 nga organizatat e partise.

KOHA JONE

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 7-3-2007 nė 07:00 Edit Post Reply With Quote
E Djathta Shqiptare duhet te kuptoje nje fakt shume te thjeshte:


Oppenheimer po kerkon te investoje ne Shqypni rreth 12 miliard dollare.


Ky eshte nje shanc 10 here me i rendesishem se po te kishte bashkepunu Shqypnia me Franz- Josef Strauß!

A po kuptoni apo dru me pre?

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 10-3-2008 nė 11:20 Edit Post Reply With Quote
"Janë përcaktuar mbi 681 zona informale me një sipërfaqe prej rreth 404 mijë hektarë, me shtrirje në të gjithë Shqipërinë. "

cituar nga shekulli
http://www.shekulli.com.al/news/49/ARTICLE/22236/2008-03-10.htmlA nuk jane mjaft te zaptuara?

Po pronaret?

Tragjedia eshte qe shume nga zaptuesit kane dhe pronat e tyre ne vendet e origjines.

Te djathte a po kuptoni se cfare duhet bere?

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 18-7-2009 nė 12:45 Edit Post Reply With Quote
Mos e nenvleresoni perversin rama!

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
<<  1    2  >>
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.1361239 sekonda, 29 pyetje