Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Pershendetje
Dajlan

Postuar mė 4-11-2003 nė 14:57 Edit Post Reply With Quote
Pershendetje

Do deshiroja te dija ku mund ta gjej platformen e se djathtes se bashkuar shqiptare ose edhe programet e sejciles.
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 6-11-2003 nė 08:59 Edit Post Reply With Quote
Ju pershendes,

platforma e te djathtes se bashkuar nuk ekziston se nuk ekziston vete e djathta e bashkuar.

Te gjitha materilet dhe diskutimet permbi te djathten shqiptare qe kemi mundur te mbledhim deri tani e keni ne kete adrese:

http://www.edsh.org/diskutime/forumdisplay.php?fid=7

Pershendetje,

Anton

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0799048 sekonda, 26 pyetje