Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Njė pėrshendetje nga DRENICA
feritbb

Postuar mė 26-11-2003 nė 19:19 Edit Post Reply With Quote
Njė pėrshendetje nga DRENICA

Ju pershendet Feriti nga Drenica dhe me vjen mire qe kjo faqe ishte shume interesante edhe po me pelqen shume
ju mirepres edhe per biseda online ne feritbb@hotmail.com
pra une jam Feriti shikoje foton

feritbb ka atashuar kėtė imazh:View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member This User Has MSN Messenger

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0776899 sekonda, 27 pyetje