Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: kekroj Miss Denisa Kola
aman

Postuar mė 10-12-2003 nė 16:13 Edit Post Reply With Quote
kekroj Miss Denisa Kola

miq te dashur une kekroj dic mbase jo dhe aq te zakonshme.me duhet patjeter nje kontakt me Miss "Albania" qe prezantoi shqiperine ne Miss "World" znj.Denisa Kola.
Dua nga ajo te mar nje opinion reth raportit te saj me Miss-et tjera te botes,aq me teper me ate te Maqedonise.
nese dikush mundet tme siguroje kte do i kisha qene mirenjohese.mund te jete ndonjej adrese e saj e_maili.apo cfare do qofte.
nese nuk mundesohet kjo atere nje pytje te drejtperdrejt per te.
cfare raportesh kishte me Miss Maqedonine. ( sa per nje infromim miss Maqedonia i tha te zijte e ullirit per bukuroshen tone, ne nje emision te tyre.dhe ceku qe shperblimin qe mori Denisa kishte qene tamam gje e regulluar qe pare.doja te di ka aq force Shqiperia qe ne nje eveniment aq te madh te regulloj nje ceshtje te tille.nese po,pyes pse valle atere nuk e moir dhe titullin kryesor.
ju lutem dhe nje here me ndihmoni te gjej Denisen.

View User's Profile View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0539420 sekonda, 24 pyetje