Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
<<  1    2  >>
Autori: Subjekti: Organizatat e vorio-epirit
AGRON RUMI

Postuar mė 31-7-2004 nė 00:28 Edit Post Reply With Quote
Anastas Angjeli,minister aktual ne Qeverine Nano,rezulton te jete njekohesisht dhe anetar i bordit drejtues te POAKA-s nje organizate greko-amerikane me synime te pastra shoviniste.Gage eshte nje prej lidereve te kesaj organizate antishqiptare.
View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
eduard marashi

Postuar mė 31-7-2004 nė 22:22 Edit Post Reply With Quote
pushteti ne shqiperi te nderrohet menje alternative te vertete te djathte dhe me pushtetas qe e duan me gjithe zemer shqipnin e te pa korruptuar qe punojne per mekambien ekonomike e bashkimin etrojeve shqiptare me vlerat demokratike e kulturore qe na ofron evropa per zbatimin e kushtetutes dhe ligjeve ne shqiperi e duku u futur sa ma shpejt ne evrope.per kete qellim duhen njerez te cilet e dathta shqiptare ka boll por mungon organizmi qe ti bashkoje ato dhe natyrisht ''lloqat''(paret)per te ja arritur ketij qellimi
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 1-8-2004 nė 09:39 Edit Post Reply With Quote
Si "rezulton"?

Burimi?

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Valter bejkova

Postuar mė 12-6-2005 nė 15:38 Edit Post Reply With Quote
http://www.geocities.com/northepirus/history2.html

Shihni poshtersite greke tek ky link,dhe mendohuni per antishqiptaret shqipfoles qe bekohen nga Athina zyrtare ne pushtet.

View User's Profile View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 14-5-2008 nė 12:52 Edit Post Reply With Quote
http://www.sfeva.gr/active.aspx

Se mos i shkoje kujt nder mend se nuk jemi ne lufte me greket.

Shifni harten sa e qarte eshte.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 14-5-2008 nė 13:16 Edit Post Reply With Quote
http://www.panepirotic.org/

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 14-5-2008 nė 13:19 Edit Post Reply With Quote
http://www.neb.gr/

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 24-2-2011 nė 09:35 Edit Post Reply With Quote
http://www.hellenes.com/ALVANIKA1.pdf

LEXOJENI ME KUJDES!

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
<<  1    2  >>
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.2013340 sekonda, 32 pyetje