Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Kush e perkthen?
Anton Ashta

Postuar mė 8-4-2004 nė 12:05 Edit Post Reply With Quote
Kush e perkthen?

http://lcweb2.loc.gov/const/declar.html

Mendoj se do te ishte me interes qe ky dokument te ishte dhe ne shqip.

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0497019 sekonda, 25 pyetje