Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Version i printueshėm | Dėrgo pėr njė shok
Nėnshkruaj | Shtoni tek preferencat
Autori: Subjekti: Propoganda antishqiptare
Anton Ashta

Postuar mė 15-1-2005 nė 11:43 Edit Post Reply With Quote
Propoganda antishqiptare

Nje detyre themelore qe kemi ne shqiptaret, detyre qe i sherben drejtperdrejt bashkimit tone, eshte njohja dhe pergjigjja qe duhet ti bejme propogandes antishqiptare.

Me beri shume pershtypje kjo faqe maqedonase:

http://historyofmacedonia.org/AlbanianTerrorism.html


Ne duhet patjeter te njohim propoganden dhe menyren e argumentimin te armiqve tane qe te mund ti pergjigjemi.

Te mos harrojme se kjo propogande ka depertuar deri tek materiale shume te rendesishme sic eshte ky psh:

http://armedservices.house.gov/Publications/106thCongress/gaobalkans.pdf


O Zot sa pune kemi ne te djathtet shqiptare e sa pak punojme!

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member
Anton Ashta

Postuar mė 15-1-2005 nė 11:50 Edit Post Reply With Quote
Ju ftoj qe tek kjo teme te mbledhim si fillim link e propogandes antishqiptare, qe do te ishte hapi i pare i domosdoshem.

Hapi i dyte do te ishte nje pergjigje e sakte ne shqip dhe ne anglisht. ( ama per kete hapin e dyte duhet PUNE,PUNE, PUNE dhe pa nje organizimi te te djathteve kjo pune eshte e pamundur)

Por sot, Shqypni, pa m´thuej si je?

View User's Profile E-Mail User View All Posts By User U2U Member

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0813601 sekonda, 26 pyetje